Chtěli by jsme pozvat všechny své členy na "Mši Svatou" za "Svatého Floriána", která se uskuteční, dne 2.5.2010 v 10.30 , v místním kostele.
Již šestým rokem zřizujeme v naší hasičské zbrojnici stánek s občerstvením a posezením za zbrojnici pro účastníky tradiční "Jízdy okolo osení".  Letošní účas byla za slunného počasí zase hojná.  Výtěžek z této akce věnujeme sbírce na místní kostel.

Podrobnější zprávy naleznete na tn.nova.cz  a  Novojičínský Deník.

Pár fotografií od Pavlíka Tomáše najdete <<zde>>

Aktualizace!!!
Pár fotografií od Sokolové Anničky najdete <<zde>>
Dne 5.února 2010 se konal v Hostinci u Jindřicha tradiční Hasičský ples. Učast byla hojná, k tanci a poslechu hrála skupina Lord a nechyběla bohatá tombola. Každý pár dostal na uvítanou kalíšek pravé Hasičské slivovice a dámy kytičku. Ples zahájil taneční soubor LŠU pod vedením Vlasty Tarčové, čím bychom  jím  tímto chtěli poděkovat.

Pár fotek najdete <<zde>>
Dne 23.1.2010 proběhla v našem sboru Výroční valná hromada. Letos je volební rok, tak se volil se nový výbor. Ten náš zůstal bez změn: Starosta – Vítězslav Sokol, Náměstek starosty - Antonín Sokol, velitel – Tomáš Pavlík, zástupce velitele – Filip Sokol, jednatel Vlastimil John, hospodářka Anna Sokolová a členové: Josef Sokol, Dušan Pavlík, Ervín Heiník Šimečka Richard, Rosťa Šindler. Dále jsme zvolili delegáty na Výroční valnou hromadu okrsku, která se koná 19.2.2010. Zvoleni byli tito členové: Vítězslav Sokol, Vlastimil John, Jan John, Bedřich John, Josef Sokol, Josef Sokol (Felix) a Rostislav Šindler.

Pár fotek najdete <<zde>>

Sbor dobrovolných hasičů Lukavec Vás zve na Hasičský ples, který se koná netradičně v pátek 5.2.2010 v 19 hodin v místním sále Pohostinství u Jindřicha.

Sbor dobrovolných hasičů Lukavec
vám přeje příjemné prožití
svátků Vánočních a šťastný Nový rok.
Posledni komentare
24.12.2009 12:40:03: Veselé Vánoce a šťastný nový rok všem Lukaveckým Hasičům!! Díky za spolupráci s Lukaveckou Bandou a ...
1
2