Veteráni v Jančí

Dne 13.7.2008, byl náš sbor pozván na oslavy 120 let od založení SDH Jančí s ukázkou zásahu s historickou požární stříkačkou. Dopoledne jeli 4 naši členové na slavnostní valnou hromadu, kde byli pohoštěni, a byl jim předán malý upomínkový dárek. Po obědě přijeli další 4 členové, a společně se zůčastnili slavnostního průvodu na místní hřiště, kde jsme chvíli poseděli,a pak jsme krátce po půl třetí předvedli zásach s historickou koňskou stříkačkou. Ukázka zklidila u místních velký uspěch. Potom následovala ukázka vystoupení Mažoretek, společný zásah HZS Vitkov a SDH Vítkov, při požáru osobního automobilu a na konec předvedli Kynologové z Vítkova vícvik psů.

Pár fotografii najdete <<zde>>