Soutěž Studénka město (zatáčka)

Dnes 25.9.2010, jsme byli na jedné z posledních soutěži letošního roku. Pořádali ji hasiči ze Studénky - města a byla to klasická „Studéňácká zatáčka.“  Na této soutěži pořadatelům přálo počasí a myslím si, že se soutěž vydařila. Naše družstvo šlo na start jako 9. v pořadí a i když jsme nebyli kompletní a půjčili jsme si dva členy z družstva Závišic, tak jsme dosáhli dobrého času 15,9s. První terč byl shozen 15,6s. Nakonec jsme se umístili na 6. místě. Všem, co se zúčastnili této soutěže, děkuji za účast a těším se na zakončení sezóny u nás v Lukavci na Mikulášské soutěži, která proběhne 4.12.2010. A taky v příští soutěžní sezóně.