Proběhla výroční valná hromada

Dne 17.1.2009 proběhla na Myslivecké chatě VVH. Za účasti 32 členů a jednoho hosta byl zhodnocen rok minulý ve zprávě starostyVítězslava Sokola. Tuto zprávu o činnosti doplnila zpráva o hospodaření , kterou přednesla naše pokladní paní Anička Soklolová. Že jsme hospodařili dobře, nám posvětili revizoři.

Dalším bodem programu byl plán práce na příští období, který obsahoval naše stěžejní akce jako Hasičský ples, Kácení máje a v neposlední řadě pořádaní pohárových soutěží Terénní vlna a Mikulášská soutěž.
Toto vše dalo podnět k diskusi, kde mimo jiné zazněla připomínka k vyšší účasti členů při zajišťování a realizaci naplánovaných akcí. Součásti diskuse bylo i předání průkazu novým členům. Jsou to Veronika Šindlerová a Libor Míčko.
Po skončení diskuse byli zvoleni delegáti na okrskovou VH, která se bude konat 20.2. 2009 ve Vrších.
Posledním bodem programu bylo usnesení z této VH, a jeho schválení.
Po oficiální části valné hromady následovalo malé občerstvení.

Pár fotografií najdete <<zde>>